Majdan

ul. Krajobrazowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
300 PLN
Powierzchnia działki
1 440 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-10-01
Numer oferty
66/8880/OGS

Opis nieruchomości

Housing Market ma przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną, zadbaną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy w gminie Wiązowna, w miejscowości Majdan.
Działka budowlana o powierzchni 1440 m2 ma kształt prostokąta o wymiarach 30m x 48m. Dostęp do działki z utwardzonej drogi publicznej. Prąd, gaz i wodociąg miejski w drodze bezpośrednio przy działce. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

OPIS LOKALIZACJI
W sąsiedztwie działki wyłącznie niska zabudowa. W najbliższej okolicy także dużo obszarów leśnych i łąk. W niedalekiej odległości dobrze zaopatrzone centrum handlowe (ok. 2,5 km). Działka ma idealne położenie jeśli chodzi o komunikację samochodową. Blisko do wjazdów na S17 czy Autostradę Wolności zapewniających zarówno komfortowy wjazd i wyjazd z Warszawy.

ZALETY LOKALIZACJI
Blisko 13 tys. wyjątkowych ludzi. 3 tys. ha lasów, u zbiegu dwóch wielkich dróg: A2 do Terespola i S17 do Lublina. Bezpośrednie sąsiedztwo stolicy, a jednocześnie łosie, sarny i dziki niemal na wyciągnięcie ręki. To jest właśnie Gmina Wiązowna. Przyjedź i zobacz na własne oczy. Przez teren gminy prowadzą bardzo malownicze szlaki turystyczne i rowerowe, biegnące wzdłuż rzeki Świder i Mienia, poprzez kompleksy leśne, wydmy wysokie, tereny moreny czołowej i torfowiska.

W niedalekim sąsiedztwie w odległości do kilku kilometrów zlokalizowane są wszystkie niezbędne do życia punkty infrastruktury handlowo usługowej. W odległości ok. 2.5 km duże centrum handlowe JARTON. Do centrum Wiązownej ok. 4 km. W odległości ok. 1500 m zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej. Do najbliższej stacji kolejowej Falenica (SKM lub KM) ok. 7 km. W podobnych odległościach znajdują się także przedszkola, szkoły podstawowe, kawiarnie, restauracje, kościół, przychodnia lekarska i.in.
Niewątpliwą atrakcją jest położony w odległości ok 2,5 km (niecałe 4 min. samochodem) ogromny Park Rozrywki dla dzieci Majaland z wieloma placami zabaw dla dzieci (np. Karuzela dinozaurów, Las zabaw, Miasteczko samochodowe, Plac zabaw Mai, Rollercoaster wikingów i.in.) z punktami gastronomicznymi i sklepami. Ważnym aspektem, o którym warto wspomnieć jest to, że tuż obok tego centrum rozrywki w najbliższym czasie powstanie Projekt Góraszka. Będzie to jedyny taki obiekt we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Projekt Góraszka to wyjątkowa inwestycja, która zaspokoi potrzeby mieszkańców m.in. połączenie możliwości wygodnych zakupów z atrakcyjną formułą spędzania czasu wolnego w unikatowym, naturalnym otoczeniu.

Bardzo wygodny dojazd do Warszawy. Trasy S17 lub S2 (południowa obwodnica Warszawy)zapewniają szybki, komfortowy i bezkolizyjny dojazd samochodem praktycznie do każdej części Warszawy. Jednocześnie dostęp do tych tras i Autostrady Wolności umożliwia dogodny wyjazd z Warszawy w kierunku Lublina, Siedlec czy Terespola.


Serdecznie zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego - opis zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bank, Kort tenisowy, Centrum handlowe, Sklep, Szpital, Zabudowa niska, Las, Przedszkole, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Maciej Kotlarek

Maciej Kotlarek

Telefon:
789199521
E-mail:
maciej.kotlarek@housingmarket.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housing Market dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housing Market z siedzibą przy Cieszkowskiego 4/1A, 85-052 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres office@housingmarket.pl… czytaj więcej