Kobyłka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
549 000 PLN
Cena za m2
686,25 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
CO Miejskie
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2022-06-17
Numer oferty
55/8880/OGS

Opis nieruchomości

HOUSING MARKET ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 800 m2, położoną w Kobyłce, zaledwie 2 min jazdy autem od węzła na trasie S8, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.


OPIS NIERUCHOMOŚCI
 Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 16,5 x 48,8 metrów, z pełnym uzbrojeniem terenu bezpośrednio przy działce (wodociąg, gaz, elektryczność, kanalizacja) i z bardzo dobrym dojazdem. Działka w pełni ogrodzona, w rogu działki na długości ok. 5,5 m znajdują się sąsiednie zabudowania w ostrej granicy działki. Nieruchomość zlokalizowana jest w Kobyłce (powiat wołomiński), w północnej części miasta, zaledwie 2 min jazdy autem od węzła na trasie S8. Najbliższe otoczenie stanowi głównie estetyczna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (wolnostojąca, bliźniacza i szeregowa).
 Teren objęty planem miejscowym. Najważniejsze ustalenia planu: - przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub usługi nieuciążliwe, - 30% pow. biologicznie czynnej w obrębie jednej działki budowlanej, - wskaźnik intensywności zabudowy – 0,75, - ustala się maksymalną wysokość budynku mieszkalnego - 3 kondygnacje naziemne. - ustala się maksymalną wysokość budynku usługowego wolnostojącego- 3 kondygnacje naziemne. - ustala się minimum 2 miejsca parkingowe na jedno mieszkanie. Z uwagi na szerokość działki skierowana jest ona głównie do indywidualnych nabywców, z zamierzeniem realizacji domu dla własnych potrzeb.Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 75
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Fitnes, Przedszkole, Plac zabaw, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej

Kontakt

Maciej Kotlarek

Maciej Kotlarek

Telefon:
789199521
E-mail:
maciej.kotlarek@housingmarket.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housing Market dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housing Market z siedzibą przy Cieszkowskiego 4/1A, 85-052 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres office@housingmarket.pl… czytaj więcej