Sulejówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
679 PLN
Powierzchnia działki
810 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2022-10-01
Numer oferty
67/8880/OGS

Opis nieruchomości

Housing Market ma przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano-usługową, położoną w doskonałej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy w Sulejówku.
Działka o powierzchni 810 m2 ma kształt nieregularny: najdłuższy bok ma 42,5 m, a najszerszy 20,8 m. Dokładny kształt i wymiary przedstawia załączone zdjęcie - 42,5m x 20,8m x 13,9m x 14,6m.
Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w formie budynków wolnostojących, bliźniaczych lub szeregowych z dopuszczeniem lokalizowania usług podstawowych.
- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy - 0,40;
- maksymalna wysokość zabudowy - 12m;
- maksymalna ilość kondygnacji - 3;
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 60%

Dojazd do działki bezpośrednio z asfaltowej drogi publicznej. Media  prąd, wodociąg i kanalizacja bezpośrednio w działce, a gaz w drodze asfaltowej. W okolicy tylko domy jednorodzinne. Działka jest uporządkowana i ogrodzona. Na ternie działki znajduje się niewielki budynek gospodarczy do usunięcia.

OPIS LOKALIZACJI
W sąsiedztwie działki bardzo dużo trenów zielonych oraz wyłącznie niska zabudowa. W odległości ok. 1000m stacja kolejowa "Sulejowek Miłosna" z bardzo często kursującymi pociągami KM i SKM, które do centrum Warszawy dojadą w ok. 25 min. Działka ma również idealne położenie jeśli chodzi o komunikację samochodową. Odległość od Warszawy to ok. 20 km. Bardzo blisko (ok. 5 km) do węzła komunikacyjnego "Zakręt", a także równie blisko do autostrady A2 (6 km) i komfortowego dojazdu do południowej obwodnicy Warszawy.
 
ZALETY LOKALIZACJI
Sulejówek jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości i gmin w kraju. W ostatnim czasie powstało tu bardzo dużo  inwestycji użyteczności publicznej m.in. nowoczesny stadion miejski (600m), Miejski Dom Kultury (1800m), Park miejski "Glinianki" (900m), Muzeum Józefa Piłsudskiego (ok.2000m), Dzienny Dom, Seniora i wiele innych.

W pobliżu stacji kolejowej PKP Sulejówek Miłosna (1000m) leży duży kompleks handlowo usługowy z licznymi sklepami, piekarniami z gorącym pieczywem, restauracjami oraz z punktami usługowymi. W pobliżu znajdują się też sklepy BIEDRONKA, LIDL, NETTO, ROSSMANN, PEPCO a także przedszkola, szkoły podstawowe, kawiarnie, kościół, przychodnia lekarska i.in.
Niewątpliwą atrakcją jest położony w odległości ok 8 km (niecałe 15 min. samochodem) ogromny Park Rozrywki dla dzieci Majaland z wieloma placami zabaw dla dzieci (np. Karuzela dinozaurów, Las zabaw, Miasteczko samochodowe, Plac zabaw Mai, Rollercoaster wikingów i.in.) z punktami gastronomicznymi i sklepami. W najbliższym czasie tuż obok "Majalandu" powstanie Projekt Góraszka. Będzie to jedyny taki obiekt we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Projekt Góraszka to wyjątkowa inwestycja, która zaspokoi potrzeby mieszkańców m.in. połączenie możliwości wygodnych zakupów z atrakcyjną formułą spędzania czasu wolnego w unikatowym, naturalnym otoczeniu.

Bardzo komfortowy dojazd do Warszawy - samochodem kilka tras dojazdowych lub koleją podmiejską KM lub SKM (do stacji ok. 3 min autem). Dojazd pociągiem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie 25 min.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego - opis zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Las, Plac zabaw, Fitnes, Bank, Przedszkole, Hala sportowa, Szkoła, Komenda policji, Przychodnia lekarska, Apteka, Kościół, Żłobek, Zabudowa niska, Sklep, Park, Restauracja, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt

Maciej Kotlarek

Maciej Kotlarek

Telefon:
789199521
E-mail:
maciej.kotlarek@housingmarket.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housing Market dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housing Market z siedzibą przy Cieszkowskiego 4/1A, 85-052 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres office@housingmarket.pl… czytaj więcej