Kózki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
43 PLN
Powierzchnia działki
5 780 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-02-01
Numer oferty
71/8880/OGS

Opis nieruchomości

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną, zadbaną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy w gminie Grębków, w miejscowości Kózki.
Działka budowlana o powierzchni 5780 m2 ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 143m x 40m. Dostęp do działki z utwardzonej, asfaltowej drogi publicznej. Prąd, gaz i wodociąg miejski w drodze w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, teren w pełni uporządkowany. Do działki przylegają tereny leśne.

OPIS LOKALIZACJI
Cudowne miejsce na realizację swoich marzeń o własnym "siedlisku" w zacisznej okolicy, w otoczeniu pól i lasów, a jednocześnie w niedalekiej odległości do wszystkich niezbędnych punktów infrastruktury handlowo usługowej. Miejsce o wyjątkowych walorach zarówno przyrodniczych (szlak doliny Liwca), jak i historycznych (szlak Książąt Mazowieckich). Działka ma bardzo dobre położenie jeśli chodzi o komunikację samochodową. Komfortowy dojazd drogą asfaltową do Grębkowa ok. 3000m. W 10 minut jazdy samochodem dojedziemy do Kałuszyna, 15 minut do miejscowości Liw, a 20 minut Węgrów. Odległość do aktualnego wjazdu na autostradę A2 to ok. 15 km. Dzięki temu dojazd do Warszawy zajmie nie więcej niż 40 min. Po dokończeniu kolejnych prac związanych z realizacją kolejnego odcinka autostrady A2, odległość do wjazdu wyniesie mniej niż 10 km, co jeszcze skróci czas dojazdu do stolicy. Bezpośrednio przy działce na drodze asfaltowej znajduje się przystanek lokalnej komunikacji autobusowej.


ZALETY LOKALIZACJI
Gmina Grębków to wiele hektarów pól, lasów i łąk, więc znajdziemy tu ostoję dla stworzenia swojego zacisznego miejsca do życia. Okolica obfituje w niezwykle malownicze zakątki przyrody, jak i wiele pamiątek historycznych. Urokliwa dolina Liwca i jej dopływu rzeki Kostrzyń obfituje w wiele niezapomnianych miejsc jak zabytkowe jazy, ruiny młyna wodnego, zabytkowa drewniana kładka, czy też dolina bobrów. W najbliższej okolicy znajdziemy też miejsca do aktywnego wypoczynku lub turystyki, jak miejsce wodowania kajaków do spływu niezapomnianymi meandrami rzeki Kostrzyń, łowisko rybne lub stajnia koni Podsusze. Na tym terenie znajdziemy też wiele pamiątek historycznych. Między innymi w odległości zaledwie ok. 2 km ulokowane jest Muzeum Architektury Drewnianej regionu Siedleckiego,  równie blisko zabytkowy kościół w Grębkowie pochodzący z XIX wieku, a nieco dalej Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie.
Oczywiście w pobliżu położona jest także bogata infrastruktura handlowo-usługowa m.in. sklepy, szkoła, plac zabaw, bank, apteka, siłownia, bar. Jeszcze więcej takich punktów znajdziemy w pobliskich miastach: Kałuszyn, Wyszków, Liw, Węgrów, Mińsk Mazowiecki. W razie potrzeby dojazd do Warszawy zajmie zaledwie ok 40 min.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego - opis zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 6
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Zabudowa niska, Fitnes, Bar, Jezioro, Apteka, Sklep, Kościół, Las, Przystań, Bank, Rzeka, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Maciej Kotlarek

Maciej Kotlarek

Telefon:
789199521
E-mail:
maciej.kotlarek@housingmarket.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housing Market dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housing Market z siedzibą przy Cieszkowskiego 4/1A, 85-052 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres office@housingmarket.pl… czytaj więcej