O nas

Housing Market Group posiada swoje oddziały w Bydgoszczy i w Warszawie.

Założona w 2019 r. firma szybko stała się jedną z najlepiej prosperujących agencji nieruchomości w regionie. Jesteśmy specjalistami na rynku nieruchomości, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży. Działamy w sektorze nieruchomości
mieszkalnych i komercyjnych.

Jesteśmy innowacyjną firmą działającą na rynku nieruchomości, która łączy wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz innowacyjne metody sprzedaży. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, tak aby spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów.

Nasz zespół sprawia, że proces sprzedaży, zakupu oraz najmu i wynajmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych jest sprawny oraz w pełni profesjonalny, a nasze działania charakteryzują się najwyższymi standardami etycznymi. Wierzymy przy tym, że szeroki zakres ofert zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego pozwala nam znaleźć idealne „M” dla naszych klientów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.