Rynek Wtórny


01.

Najnowsze technologie

Housing Market korzysta z najnowocześniejszych technologii sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym. Każde oferowane mieszkanie z rynku wtórnego z naszej oferty jest przedstawione za pomocą profesjonalnych zdjęć oraz rzutu nieruchomości.


02.

Pełen profesjonalizm

Pomagamy naszym klientom sprzedającym właściwie wycenić posiadaną nieruchomość, tak aby proces sprzedaży przebiegł w możliwie najkrótszym czasie przy zachowaniu satysfakcjonującej ceny.


03.

Marketing

Szerokie działania marketingowe są podstawą naszego działania w procesie sprzedaży nieruchomości. Wszelkie dostępne kanały sprzedażowe są przez nas wykorzystywane w celu promocji nieruchomości naszych klientów.


04.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie negocjacyjne gwarantuje zadowolenie strony kupującej oraz sprzedającej. To my zajmiemy się wszelkimi formalnościami takimi jak przygotowanie umowy przedwstępnej oraz wszelkich protokołów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.