Rynek Pierwotny


01.

Tu jest Twój dom!

Nasi klienci mają dostęp do bogatej oferty ponad 700 inwestycji oferowanych przez 350 deweloperów na terenie całego kraju. Pozwala to nam dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb, tak aby spełniała wszelkie wymagania naszych klientów.


02.

Konsultacje z architektem

Decydując się na zakup mieszkania z nami, masz możliwość skorzystania z darmowej konsultacji z architektem, który pomoże Ci zaprojektować Twoje wymarzone mieszkanie.


03.

Pełne wsparcie w procesie zakupu nieruchomości

Nasi klienci mają do dyspozycji dedykowanych ekspertów ds. Nieruchomości, którzy sprawnie poprowadzą Państwa poprzez proces zakupu nieruchomości od określenia preferencji, poprzez negocjowanie najkorzystniejszych warunków, kończąc na finalizacji transakcji zakupu wymarzonego M!


04.

Kredyty i ubezpieczenia

Wybór nieruchomości to nie wszystko. Często niezbędnym elementem procesu jest finansowanie w postaci kredytu hipotecznego. Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne konsultacje z specjalistami ds. kredytów hipotecznych oraz z doradcami ubezpieczeniowymi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.