DZIAŁKA 1536m2 ZAMOŚĆ W PIĘKNEJ OKOLICY

lokalizacja: Zamość

217 140 PLN

140 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.551 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin.

Sąsiedztwo domu jednorodzinnego tylko z jednej strony.
W bliskim sąsiedztwie wyłącznie nowe domy.


Na  terenie, na którym położona jest działka obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - występujemy zatem od razu o pozwolenie na budowę, co skraca procedury przygotowawcze przed rozpoczęciem budowy.

Kształt działki prostokąt o długości 54 m i szerokości 28 m.
Krótszy bok od strony drogi dojazdowej.
Ukształtowanie działki - płaska. 
Działka nieogrodzona, porośnięta jedynie trawą. 

Dojazd drogą osiedlową, nieutwardzoną do samej działki.

W drodze przy działce przyłącze prądu.

We własnym zakresie budowa kanalizacji typu szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków oraz źródła ogrzewania domu, zgodnie z potrzebami potencjalnych właścicieli.
Na drodze łączącej się z ulicą przy której położona jest działka przyłącze gazu i wody. Z informacji otrzymanej od właściciela w najbliższym roku zostanie doprowadzony do oferowanej działki gaz. 

Budowa domu w takim miejscu, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć wielkomiejskiego zgiełku i mieć szybki dojazd do miasta.

W najbliższym otoczeniu dobra infrastruktura komunikacyjna: przystanek autobusowy i busy dojeżdżające do miasta. W pobliżu trasy rowerowe, szkoła, przedszkole, sklepy (Vega i Rogalik i inne), przychodnia, poczta. Wokół terenu leśne i łąkowe dające możliwość życia i wypoczynku blisko natury, ale jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta. 

Numer oferty: 931193

Cena: 217 140 zł 

Opiekun oferty:
Joanna Wołoszyn
Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 27390
+ 48 514 139 218
joanna.woloszyn@housingmarket.pl
www.housingmarket.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Kontakt do opiekuna:

Housing Market Sp. z o.o.

Joanna Wołoszyn
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.