Lokal usługowy z zapleczem kuchennym i łazienką !

lokalizacja: Bydgoszcz, Dworcowa

449 000 PLN

7 207 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy mieszczący się przy ulicy Dworcowej. Lokal mieści się na parterze kamienicy budowanej na przełomie lat 30-tych i 40-tych. Wejście do lokalu od ulicy Dworcowej, na podwórku kamienicy są dostępne 2/3 miejsca postojowe, oraz pomieszczenie gospodarcze.
Lokal stanowi połączenie dwóch mieszkań (które wciąż widnieją na dwóch księgach wieczystych) o powierzchniach 30,78 m2 i 30,31 m2. Część główną nieruchomości stanowi przestronna przestrzeń otwarta o powierzchni ponad 41 m2. Ściany zostały wygładzone, a sufity podwieszone - w ramach negocjacji jest możliwe przemalowanie ścian na koszt obecnego właściciela. Do dyspozycji jest również mniejsze pomieszczenie biurowe z oknem, które można zaadoptować jako łatwo dostępny magazyn. Na końcu części głównej jest wejście do pomieszczenia socjalnego z zabudową kuchenną, a z niego można przejść do świeżo wyremontowanego WC. W lokalu zostały wymienione okna, wraz z dużą witryną i drzwi wejściowe antywłamaniowe. We wszystkich oknach zostały zamontowane antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Dla maksymalnego komfortu została zainstalowana klimatyzacja z jednostką zewnętrzną, która w tym roku przeszła przegląd i odgrzybianie.
Instalacja elektryczna została w pełni wymieniona, tak samo jako instalacje wod-kan i CO !
Nieruchomość nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i jest dostępna od zaraz !
Ogrzewanie i ciepła woda jest podgrzewana za pomocą nowoczesnego pieca gazowego, dwufunkcyjnego marki Junkers, zakupionego w 2017 roku.
W budynku jest zawiązana wspólnota mieszkaniowa zarządzana przez ADM, czynsz wynosi 440zł.


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ :
- część otwarta : 41 m2,
- część gabinetowa : 8 m2,
- zaplecze socjalne : 9 m2,
- WC : 3,5 m2.

W swojej ofercie posiadamy również inne apartamenty i mieszkania w podobnej lokalizacji lub o podobnym metrażu/układzie pokoi dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu - z pewnością znajdziemy dla Państwa najlepszą ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Zachęcam do kontaktu !

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Kontakt do opiekuna:

Housing Market Sp. z o.o.

Michał Wołoszyn
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.