Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Osowa Góra, Bydgoszcz - aż ok. 140 m² po podłodze!
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 1996 roku, znajdującego się na cenionym i zielonym osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy.
To propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni, funkcjonalnego układu oraz możliwości stworzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu.
Powierzchnia mieszkania wpisana w księdze wieczystej wynosi 62,81m², jednak dzięki usytuowaniu na ostatniej kondygnacji powierzchnia po podłodze to około 140 m².
Skosy tworzą ogromne możliwości aranżacyjne i zapewniają mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania - bez konieczności ustawiania dużej ilości szaf. To mieszkanie trzeba zobaczyć na żywo, aby docenić jego potencjał i przestrzeń.
Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i bardzo zadbane.
Wjazd odbywa się przez szlaban sterowany pilotem przez kod na telefon.
Mieszkańcy szczególnie cenią sobie spokojną atmosferę, dużą ilość zieleni oraz bliskość terenów leśnych idealnych na spacery i aktywny wypoczynek.
Dodatkowym atutem jest bardzo dobra komunikacja - dojazd do centrum Bydgoszczy zajmuje około 10 minut.
Przed budynkiem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.
UKŁAD MIESZKANIA:
1/ przestronny salon przechodni o powierzchni ok. 35 m² z miejscem na część wypoczynkową oraz stół jadalniany,
2/ trzy oddzielne sypialnie (ok.12m2, 13m2, 11m2): dwie z oknami połaciowymi, jedna z oknami na ścianie,
3/ oddzielna kuchnia (15m2),
4/ praktyczna spiżarnia (około 10m2 pod skosami) tuż obok kuchni - idealna przestrzeń do przechowywania,
5/ osobna toaleta z WC i umywalką przy wejściu (1,5m2),
6/ dodatkowe pomieszczenie z wejściem z toalety (około 6m2 pod skosami), idealne na pralnię, suszarnię lub prasowalnię,
7/ duża łazienka (około 6m2) wyposażona obecnie w wannę, prysznic oraz umywalkę z szafką; istnieje możliwość wygospodarowania dodatkowego WC w łazience.
STANDARD NIERUCHOMOŚCI:
- mieszkanie do remontu,
- gładzie na ścianach,
- ogromny potencjał aranżacyjny,
- 3 sypialnie,
- wymienione w ostatnim czasie okna dachowe (wszystkie 8 sztuk),
- drzwi antywłamaniowe,
- funkcjonalny układ pomieszczeń.
Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń lub inwestorów szukających nieruchomości z dużymi możliwościami adaptacyjnymi.
Nietuzinkowy układ, duża powierzchnia użytkowa oraz świetna lokalizacja sprawiają, że jest to oferta naprawdę wyjątkowa.
Zapraszam na prezentację.
Nr oferty: 277000
CENA OFERTOWA : 469 000 ZŁ
Opiekun oferty:
Joanna Wołoszyn
joanna.woloszyn@housingmarket.pl
tel. +48 514 139 218
www.housingmarket.pl
M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ
lokalizacja: Bydgoszcz
468 999,00 PLN
7 466,95 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Bydgoszcz Osowa Góra
- Powierzchnia:62,81 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 1996
- Piętro: 3 z 3
- Numer oferty: 277000
- Cena: 468 999,00 PLN
- Cena za m2: 7 466,95 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Housing Market Sp. z o.o.